افوس من

تقویم فروردین سال 92

نویسنده : حمید رفیعی : ۸:۱٩ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱٠ اسفند ۱۳٩۱
Comments نظرات () لینک دائم

جام نوروز

با سلام

طی جلسه ای که باحضور آقای مصطفی مرادی و محمدرضا هاشمی در اداره تربیت بدنی شهرستان برگزار شد قرار شد تربیت بدنی هیچگونه مسابقات فوتسال در شهرستان برگزار نکند تا مسابقات جام نوروز در شهر افوس با کیفیت بالا انجام گیرد.

مسابقات جام نوروز از 3 / 1 /92 در سالن ورزشی ولایت افوس آغاز می شود

نویسنده : حمید رفیعی : ۸:٠٩ ‎ب.ظ ; پنجشنبه ۱٠ اسفند ۱۳٩۱
Comments نظرات () لینک دائم

 

تیم فوتسال امید ذوالفقار طلوع افوس که چندی پیش با قهرمانی در اصفهان جواز حضور در رقابت‌های فوتسال لیگ کشوری (رده سنی امید) را کسب کرده بود در ادامه روند آماده سازی خود برای حضور در لیگ کشوری طی دو دیدار دوستانه توانست به ترتیب با نتایج 5 بر 3 و 5 بر 4 مقابل تیم فوتسال شیدان(گیتی پسند) اصفهان به برتری برسد.

مصطفی مرادی، سرمربی تیم ذوالفقار طلوع در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در فریدن، ضمن ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش در این 2 بازی گفت: باتوجه به اینکه تیم شیدان نیز به عنوان یکی از نماینده‌های استان اصفهان در لیگ کشوری حضور دارد توانستیم در هر دو دیدار بازی خوبی مقابل این تیم ارائه دهیم و این تیم را شکست دهیم.

مرادی در پایان اظهار کرد: با احتساب این دو بازی و دیدارهای دوستانه‌ای که ماه گذشته در شهرهای شیراز و خرم آباد انجام داده‌ایم خوشبختانه تیم ما به مرز 80درصد آمادگی رسیده است و قطعا تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا نماینده شایسته‌ای برای شهرستان فریدن و استان اصفهان در لیگ کشوری باشیم.

برنامه مسابقات

18/12/91ساعت12:00 ذوالفقارطلوع  - کارآفرین اردبیل

19/12/91ساعت17:00 ذوالفقارطلوع  - پارسا کوهدشت

20/12/91ساعت10:00 ذوالفقارطلوع - امید ستاره شمال زرندیه

21/12/91ساعت15:00 ذوالفقارطلوع - سفیرپوشان آریا تهران

نویسنده : حمید رفیعی : ٦:۱۱ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٦ اسفند ۱۳٩۱
Comments نظرات () لینک دائم