افوس من

گزارش تصویری حضور فعال شهرداری شهر افوس در هفته فرهنگی فریدن بزرگ در تهران

به نقل از روابط عمومی و  وبسایت شهرداری شهر افوس  ، این شهرداری  غرفه فعالی در نمایشگاهی که به مناسبت هفته فرهنگ فریدن بزرگ در فرهنگ سرای ابن سینای تهران برگزار شد  داشته  که مورد  توجه و  بازدید  مراجعان قرار گرفته است . از نکات قابل توجه این نمایشگاه بازدید  آقای محمد  رضا باهنر نایب رییس مجلس وبازیگر محبوب سینمای ایران  آقای جعفر دهقان  و آقای مهام کارگردان  بزرگ سینما از غرفه شهر افوس بوده است .

در ادامه این مطلب تصاویری از نمایشگاه زیبای شهر افوس  را جهت اطلاع مخاطبان عزیز قرار می دهم .

ادامه مطلب
نویسنده : حمید رفیعی : ٦:٥٦ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٢ اسفند ۱۳٩۳
Comments نظرات () لینک دائم

ذوالفقار افوس قهرمان مسابقات جوانان استان اصفهان

0d37db612e4eb6ace3788863be0c9167a891f017

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی فریدن بزرگ؛ به نقل از وبگاه باشگاه ذوالفقار افوس  تیم جوانان این باشگاه توانست  برای سومین بار متوالی به مسابقات لیگ کشوری راه یابد.
باشگاه ذوالفقار که بعد از دوبار صعود به مسابقات کشوری در رده امید امسال تمرکز خود را روی جوانان خود گذاشته بود دیروز توانست مقتدرانه تیم های درچه و آذین سپهر اصفهان را با نتیجه ۳-۱ شکست بدهد و با قهرمانی در مسابقات قهرمانی جوانان استان اصفهان مجوز صعود به مسابقات لیگ کشوری را که تیرماه ۹۴ برگزار میشود را کسب کند.
تیم ذوالفقار که هم از نظر تعداد بازیکن و هم از نظر امکانات نسبت به تیم های آذین سپهر و درچه کمبود داشت با غیرت بازیکنانش این دوتیم را شکست داد و موجب حیرت کادرفنی تیم آذین سپهر و مسئولان مسابقات شد.تیم آذین سپهر با تدارکات خاصی پای به این دیدار گذاشته بود و حساب زیادی روی تیم ذوالفقار باز نکرده بود ولی بچه های ذوالفقار با غیرت و تعصب خود به آنها درس فوتسال دادند.
به اطلاع مردم شریف فریدن بزرگ  می رسانیم که شرایط مادی  و معنوی تیم ذوالفقار در این دو بازی بسیار ضعیف بوده و قابل مقایسه با دیگر تیم ها نیست . 

کسب  این مقام با وجود این مشکلات  بسیار شایسته و مطلوب است لذا این شگفتی را  به تمامی  ورزشکاران و  ورزش دوستان  فریدن بزرگ تبریک گفته و  از همگان انتظار همکاری معنوی و مالی از نماینده  فریدن بزرگ  را داریم .

نویسنده : حمید رفیعی : ٦:٥٥ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٢ اسفند ۱۳٩۳
Comments نظرات () لینک دائم

هفته فرهنگ و هنر فریدن بزرگ

به گزارش وب سایت خبری تحلیلی فریدن بزرگ، به نقل از وبگاه ارشاد شهرستان بویین میاندشت نمایشگاه فرهنگ و هنر فریدن بزرگ (فریدن،بویین میاندشت،فریدونشهر و چادگان) ،شنبه دوم اسفند ماه با حضور فرمانداران و نماینده شهرستان ها در فرهنگ سرای ابن سینا تهران گشایش یافت

پخش مستند فریدن بزرگ،شعر خوانی(با اجرای گرجیان جوان)،محفل ادبی شعر(سوم اسفند)، برنامه فریدن شناسی(چهارم اسفند)،موسیقی محلی(پنجم اسفند)،پرده خوانی و شاهنامه خوانی(ششم اسفند ماه)و تجلیل از برترین های فرهنگ و هنر ؛از جمله برنامه های این نمایشگاه است.

nemayeshgah tehran (7)

ادامه مطلب
نویسنده : حمید رفیعی : ٦:٥۱ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ۱٢ اسفند ۱۳٩۳
Comments نظرات () لینک دائم