افوس من

گزارش تصویری از برخی اقدامات شهرداری افوس

در این گزارش تصویری گوشه ای از اقدامات شهرداری و شورای اسلامی شهر افوس را به اطلاع شما همشهریان عزیز می رسانیم.

سعی شده است  در این گزارش  اقداماتی همچون برگزاری جشنواره بزرگ برفی ، برگزاری کلاس های رایگان آموزش اسکی، دعوت و پذیرای از مسئولین همچون ، آقای آمانو  نماینده سازمان ملل ،آقای عیسی ساوه شمشکی مشاور وزیر و همچنین علی عمران سولقانی دبیر فدراسیون اسکی ،آقای مصلحی مدیر کل میراث فرهنگی  وانجام پروژه های عمرانی همچون تکمیل نقشه جامع ورودی شهر برای تاسیس ورودی در ابتدای شهر ،ساخت پارکینک برای شهرداری افوس ،فنس کشی محل دفن زباله شهر،انجام سنگ فرش و کانیو در سطح شهر ، انجام اسفالت مجدد کوچه ها و معابر عمومی،تکمیل پارک شهر افوس و تجهیز آن به وسایل ورزشی  و کف پوش مناسب ،  احداث پیست اسکیت و نصب روشنایی در آن محل  ،بکارگیری و اشتغال زایی مطلوب فصلی برای جمعی از جوانان شهر و همچنین پذیرایی و  استقبال از چندین هزار نفر مسافران نورزی و تابستانی  و اسکان برخی از آنان به تصویر کشیده شود .

توجه شما را به این تصاویر که در ادامه مطلب قرار دارند جلب می کنم.

ادامه مطلب
نویسنده : حمید رفیعی : ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ ; جمعه ٢۸ شهریور ۱۳٩۳
Comments نظرات () لینک دائم

هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر افوس ابقاء گردید

هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ابقاء گردید

به گزارش بویین میاندشت آنلاین و به نقل از شهرداری افوس در جلسه شماره ۶۴ شورای اسلامی شهر طبق  ماده ۱۶ قانون تشکیلات و وظایف شوراهای اسلامی ، اعضاء هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر به مدت یک سال انتخاب گردید . در این جلسه آقای علی کیخایی ریاست شورا ، خانم بانو خلیلی نایب رئیس ، آقای حشمت اله شاهسوندی خزانه دار و آقای اکبر کیخایی و سید داوود موسوی به عنوان منشی و عضو شورا اسلامی انتخاب گردیدند.

نویسنده : حمید رفیعی : ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ ; جمعه ٢۸ شهریور ۱۳٩۳
Comments نظرات () لینک دائم

شهر افوس با وجود برف خیز بودن پیست اسکی ندارد(مشاور وزیر ورزش)

pist

شهر افوس در شهرستان بویین و میاندشت با وجود برف خیز بودن منطقه متاسفانه تاکنون اقدامی در خصوص احداث پیست اسکی در این شهر صورت نگرفته است.

به گزارشافوس من به نقل از ایمنا، در دفتر مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان اصفهان با حضور عیسی ساوه شمشکی مشاور وزیر و همچنین علی عمران سولقانی دبیر فدراسیون اسکی دغدغه ها و ضعف های پیش روی ورزش های زمستانی استان بررسی و راهکارهایی در این خصوص پیشنهاد و ارائه شد.
شمشکی مشاور وزیر ورزش در گفت و گو با خبرنگار ایمنا اظهار داشت: پیست اسکی شهرستان فریدونشهر در سال ۱۳۸۳ افتتاح و به بهره برداری رسیده ولی متاسفانه تاکنون تله سی یژ آن نصب نشده است.
وی ادامه داد: شهر افوس در شهرستان بویین و میاندشت با وجود برف خیز بودن منطقه متاسفانه تاکنون اقدامی در خصوص احداث پیست اسکی در این شهر صورت نگرفته که امید است در طی این سفر دو روزه به شهرهای فریدونشهر و افوس مشکلات پیست اسکی فریدونشهر و همچنین موانع احداث پیست اسکی در شهر افوس مرتفع شود.
لازم به ذکر است، شهرداری شهر افوس در دو سال اخیر پیگیری های لازم را در خصوص احداث پیست اسکی در این شهر انجام داده و حضور کارشناسان فدراسیون اسکی در این شهر می تواند گام نهایی تحقق این امر را برای اهالی این شهر و همچنین توسعه و رونق ورزش های زمستانی در سطح استان اصفهان را به ارمغان آورد.
گفتنی است؛ پیست اسکی فریدونشهر نیز که از سال ۱۳۸۳ به بهره برداری رسیده تنها از یک بالابر بشقابی برخوردار است که نه تنها جوابگوی اسکی بازان فریدونشهر نیست بلکه مشکلاتی را هم در روزهای تعطیل برای دوستداران ورزش اسکی از سایر مناطق به همراه دارد.

نویسنده : حمید رفیعی : ۸:۳٢ ‎ق.ظ ; پنجشنبه ٢٧ شهریور ۱۳٩۳
Comments نظرات () لینک دائم