افوس من

فرماندار اسبق فریدونشهر از راه اندازی پیست اسکی افوس خبر داد

مهدی سلیمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: با فرارسیدن زمستان و با تعیین رئیس فدراسیون می‌توانیم تقویم ورزشی خود را دریافت و برنامه‌های خودمان را بر اساس آن اجرا کنیم.

وی تصریح کرد: با این حال ویژه‌ترین برنامه‌ای که در حال پیگیری آن هستیم و اخیرا هیئتی از فدراسیون نیز از آن بازدید به عمل آوردند راه‌اندازی پیست اسکی افوس در شهرستان بوئین و میاندشت است.

رئیس هیئت اسکی استان اصفهان با بیان اینکه این مکان دارای محیط بسیار خوب و یک دامنه برف‌گیر است، متذکر شد: البته از این مکان به صورت غیر رسمی مردم استفاده می‌کنند اما در صدد هستیم با پیگیری شهرداری این شهرستان این پیست را به یک پیست حرفه‌ای مانند پیست فریدونشهر تبدیل کنیم.

وی با اشاره به کارهایی که قرار است در پیست افوس انجام شود، ادامه داد: نصب یک بالابر ورزشی و حرفه‌ای، استاندارد سازی شیب و نوع زمین از برنامه‌های ما است و باید بگویم شهرداری نیز کارهای عمرانی آنجا را مشغول انجام دادن است.

سلیمی اضافه کرد: پیش بینی می‌کنم با پیگیری‌هایی که در حال انجام است این پیست تا پایان سال به صورت یک پیست حرفه‌ای راه‌اندازی می‌شود.

وی تأکید کرد: موضوع برف گیری و جاذبه‌های توریستی افوس نیز بسیار خوب است که اگر پیست آن نیز راه‌اندازی شود می‌تواند کمک مضاعفی به جذب توریست داشته باشد.

رئیس هیئت اسکی استان اصفهان ادامه داد: افزایش پیست موجب می‌شود هیئت استان قدرت بیشتری در دریافت و اجرای مسابقات پیدا کند و در رتبه بندی هیئت تاثیر بسزایی داشته باشد.

 منبع :‍پـــــونه زار  

نویسنده : حمید رفیعی : ۱۱:٤٩ ‎ب.ظ ; دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳٩۳
Comments نظرات () لینک دائم

مزایده نوبت چهارم شهرداری افوس

آگهی مزایده

شهرداری افوس در نظر دارد 3 قطعه زمین را به مزایده بگذارد .

همشهریان عزیز جهت اطلاع از آگهی مزایده نوبت چهارم شهرداری افوس به ادامه مطلب بروند .

ادامه مطلب
نویسنده : حمید رفیعی : ٥:٠٢ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٩ شهریور ۱۳٩۳
Comments نظرات () لینک دائم

مناقصه شهرداری افوس

آگهی مناقصه

شهرداری افوس در نظر دارد با برگزاری مناقصه انجام آسفالت معابر شهر افوس را با اعتبار  ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰ (یک میلیارد ) ریال را برگزار نماید

جهت مطالعه متن مناقصه به ادمه مطلب بروید

ادامه مطلب
نویسنده : حمید رفیعی : ٥:٠٠ ‎ب.ظ ; شنبه ٢٩ شهریور ۱۳٩۳
Comments نظرات () لینک دائم