افوس من

افوس در تعطیلات عید سعید فطر

ادامه مطلب
نویسنده : حمید رفیعی : ۸:۳٢ ‎ب.ظ ; جمعه ٢ امرداد ۱۳٩٤
Comments نظرات () لینک دائم

گزارش تصویری از نماز عید سعید فطر شهر افوس

170720152063

ادامه مطلب
نویسنده : حمید رفیعی : ۸:٢۸ ‎ب.ظ ; جمعه ٢ امرداد ۱۳٩٤
Comments نظرات () لینک دائم

بازدید مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان از شهر افوس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری، مهندس شاملی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان، به اتفاق رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان پیش از ظهر روز چهارشنبه مورخ ۳۱/۴/۹۴ با حضور در دفتر فرماندار ، با آقای طحانیان زاده دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار مسائل و مشکلات شهرستان در حوزه منابع طبیعی و حفظ و حراست از مراتع ملی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این ملاقات فرماندار شهرستان ضمن تجلیل از عملکرد مجموعه منابع طبیعی در شهرستان و استان  برضرورت اجرای طرح های آبخیزداری، کمبود نیروی انسانی اداره منابع طبیعی شهرستان و راه اندازی و تجهیز پایگاه اطفاء حریق در شهرستان تأکید کرد.
درادامه این بازدید مهندس شاملی ضمن بازدید از شهر افوس در جلسه شورای شهر افوس شرکت کردند .
111 IMG_4861 IMG_4860
نویسنده : حمید رفیعی : ۸:٢٧ ‎ب.ظ ; جمعه ٢ امرداد ۱۳٩٤
Comments نظرات () لینک دائم

خسارت ۳۰ میلیارد ریالی بارندگی های اخیر به محصولات زراعی در شهرستان بویین میاندش

با توجه به قرار داشتن در فصل برداشت محصولات زراعی، بارش ناگهانی باران و تگرگ در چند روز اخیر خسارت سنگینی را به این محصولات و در برخی  روستاها به منازل مسکونی وارد نمود. آقای طحانیان زاده فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان با بیان این مطلب افزود: طی دو روز گذشته بر اثر بارش ناگهانی همراه با تگرگ در سطح شهرستان و به خصوص در روستاهای کرچ و تخماقلو خسارات مالی فراوانی به بار آورد.
11

همچنین در روستای بتلیجه نزدیک به ده منزل مسکونی و دو باب مسجد دچار آبگرفتگی گردید

با وقوع این حادثه فرماندار شهرستان به اتفاق مسئولین اداره راه و شهرسازی، جهادکشاورزی، منابع طبیعی و بنیاد مسکن شهرستان سریعا در محل حاضر شده و ازنزدیک در جریان مشکلات و خسارات به بارآمده قرار گرفته، دستگاه های اجرایی مربوطه را ملزم نمودند تمهیدات لازم جهت برطرف نمودن هرچه سریعتر مشکلات را اتخاذ نمایند.
طبق گزارشات واصله متأسفانه در این بارندگی قریب به ۳۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال خسارت به محصولات کشاورزی و منازل مسکونی وارد شده است.
نویسنده : حمید رفیعی : ۸:٢٥ ‎ب.ظ ; جمعه ٢ امرداد ۱۳٩٤
Comments نظرات () لینک دائم