افوس من

در نشست خبری اسفنانی از خبرنگاران افوسی تقدیر شد.

به گزارش افوس من ، 22 مرداد ماه 1394 راس ساعت 17 در محل دهکده عمران شهرستان چادگان ،نشست خبری نماینده محترم فریدن بزرگ ، جناب آقای اسفنانی با هدف تقدیر از اصحاب رسانه فریدن بزرگ برگزار گردید .

در ابتدای این نشست دکتر محمد علی اسفنانی ضمن تبریک روز خبرنگار به وجود دست هایی در شهرستان که مانع از بیان حقایق به مردم بودند ، اشاره کردند و گفتند با کمک رسانه سعی کرده ایم و  سعی می کنیم با اطلاع رسانی به مردم  آنان را  از فضای بسته که قشر خاصی برای آنان ایجاد کرده بودند خارج کنیم .  وی از مشکلات دیگر منطقه به ناشناخته بودن  آن اشاره کرد و  گفت با تلاش هایی که انجام شده  فقط امسال در تعطیات عید سعید فطر جمعیتی بالغ بر 170 هزار نفر از چادگان ، 120هزار نفر از فریدونشهر و 100 هزار نفر از بویین میاندشت بازدید کردند  که میزان خود به تنهایی 3 یا 4 برار جمعیت شهرستان است .

جهت مطالعه متن کامل خبر و مشاهده تصاویر به ادامه مطلب بروید .

ادامه مطلب
نویسنده : حمید رفیعی : ۳:۱۱ ‎ق.ظ ; شنبه ٢٤ امرداد ۱۳٩٤
Comments نظرات () لینک دائم

مراسم استقبال و تشیع پیکر پاک شهدای غواص در شهر افوس

کاروان حامل پیکر پاک شهدای غواص در روز پنج شنبه مورخ 15/05/1394 ساعت 16 وارد شهر ولایی افوس شد و مورد استقبال با شکوه شهروندان و خانواده های معظم شهداء و کلیه مسئولین شهر  قرار گرفت .

این مراسم حال و هوای معنوی خاصی به شهر بخشیده بود و عطر روح انگیز معنوی این شهدای گران قدر در فضای شهر پیچیده بود .

در این مراسم با شکوه همه مردم از هر صنف و گروهی آمده بودند تا دین خود را به شهداء ادا کنند و همه یکدل و یکصدا آمادگی خود را برای ادامه راهشان اعلام نمودند

ادامه مطلب
نویسنده : حمید رفیعی : ٤:٤٧ ‎ق.ظ ; سه‌شنبه ٢٠ امرداد ۱۳٩٤
Comments نظرات () لینک دائم