فرماندار بوئین میاندشت معرفی شد

 ماشاله طحانیان زاده مهابادی به عنوان نخستین فرماندار بویین میاندشت معرفی شد.

به گزارش افوس من و  به نقل از ایرنا، فرماندار شهرستان بوئین میاندشت روز سه شنبه در مراسمی با حضور استاندار اصفهان و نماینده مردم فریدن، چادگان ، فریدونشهر و بوئین میاندشت در مجلس شورای اسلامی، معرفی شد.

معاون فرماندار برخوار، مسئول دفتر سیاسی انتظامی فرمانداری شهرستان اردستان و بخشدار بن رود (ورزنه) از جمله سوابق مدیریتی طحانیان زاده مهابادی اعلام شده است.

پیش از این امیر هادی به مدت 20 ماه به عنوان سرپرست اداره امور فرمانداری بوئین میاندشت را برعهده داشت.

استاندار اصفهان در آیین معرفی نخستین فرماندار بوئین میاندشت با گرامیداشت یاد 255 شهید و تقدیر از 600 جانباز و آزاده این شهرستان با اشاره به سیاست های اعتدالی دولت تدبیر و امید ، گفت: امید است در سال « دولت و ملت، همدلی و همزبانی » با وحدت و ارائه راهکارهای اساسی، گفتمان اعتدال در کشور نهادینه شود.

رسول زرگرپور با اشاره به برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در اواخر سالجاری ابراز امیدواری کرد: این انتخابات باشکوه برگزار شود و نتایج خوبی را برای ملت و نظام به همراه داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه محور توسعه شهرستان ها تعامل و همکاری همه مدیران و دستگاههای اجرایی است از فرمانداران خواست با افزایش تعامل، مدیران را بر اساس اعتدال ، تخصص و تعامل انتخاب کنند.

استاندار اصفهان با اشاره به جدایی بوئین میاندشت از فریدن و تبدیل به یک شهرستان، گفت: با همت فرماندار سابق گام های بزرگی برای استقرار ادارات در این شهرستان برداشته شد.

وی فرماندار جدید شهرستان بویین میاندشت را به اعتدال گرایی فراخواند و گفت: ایشان باید با همه جناج ها و جریان های سیاسی تعامل داشته باشد.

بوئین میاندشت در سال 1392 براساس تقسمیات کشوری از فریدن جدا و به شهرستان تبدیل شد.

این شهرستان که بیش از 26 هزار نفر جمعیت دارد در فاصله 177 کیلومتری غرب اصفهان واقع است.

/ 2 نظر / 12 بازدید
زيرزمينيا

سلام وبلاگت واقعا عاليه ... به سايت منم يه سر بزن خوشحال ميشم [قلب]

سلام

بابا کسادیدا مادارونیا باید بگیم به دکتراسماعیل کیماسی تبریک بگین؟؟؟؟؟؟ رییس شبکه دامپزشکی شهرستان فریدن وبویین میاندشته