هراس آمریکا از ایران

نماینده سابق مجلس لبنان گفت که آمریکا به شدت از پیشرفت ایران در زمینه های اقتصادی و فناوری و رهبری جبهه مقاومت هراس دارد.

" نزیه بری " در مصاحبه با شبکه خبری العالم گفت: دولت آمریکا به شدت از رشد و توسعه ایران در زمینه اقتصادی و فناوری و نیز رهبری جبهه مقاومت در برابر طرح های غرب در منطقه ابراز نگرانی می کند.

وی افزود: واشنگتن با تنگنای سختی روبروست و به همین دلیل تلاش می کند تا از جذبه و محبوبیت ایران در سطح داخل، منطقه و جهانی بکاهد و اجازه ندهد که این کشور محوری اصلی و رقیبی برای مقابله با دولت آمریکا باشد.

نزیه بری ادامه داد: بنابراین دولت آمریکا همواره درصدد مجرم دانستن ایران و متهم کردن این کشور درخصوص برنامه هسته ای بوده و در آخرین مورد هم با گفتن دروغی بزرگ، تهران را به تلاش برای ترور سفیر عربستان در واشنگتن متهم کرده است.

وی درباره طرح های آمریکا و غرب برای سلطه بر امت اسلامی و ایجاد اختلاف میان مسلمانان هشدار داد و گفت: آمریکا از وحدت میان امت های اسلامی نگران است و به همین جهت درصدد ایجاد شکاف میان مسلمانان به منظور سلطه بر آنان می باشد زیرا وحدت مسلمانان چهره منطقه را تغییر می دهد و تنها آمریکا و رژیم اسرائیل از این امر متضرر می شوند و امت اسلامی از آن سود می برند.

/ 2 نظر / 5 بازدید
ali

سلام دوست خوبم وبت خيلي قشنگه لطفا به سايت منم سر بزن اگه ميل به تبادل لينک داشتيد لطفا سايت بنده را با عنوان سايت فروشگاه پارس دیتا لينک کنيد و به ما خبر دهيد ممنون . . . يادت نره ها سر بزني LuxeSoft.Ir سايت فروشگاه پارس دیتا راستی دوست گلم با توجه به پورسانت های عالیه محصولات ما می تونی از سایتت درآمد خوبی به دست بیاری و برای ثبت نام از مبلغ 5000 تومان به عنوان هدیه دریافت کنید . امتحان کن :* جذابترین مستند های ایرانی و خارجی ، جدیدترین آموزش های کاربردی ، به روز ترین نرم افزارهای موبایل و .... نکته : در صورت خرید نقدی هر کدام از محصولات ما می توانید از تخفیف ویژه + هدیه خرید و شرکت در قرعه کشی 10 کارت هدیه ما تا سقف500000 ریال بهرمند شوید.

آمریکا خیلی وقت است از ما می ترسد