جشنواره مهر وطن

به گزارش افوس من و  به  نقل  از ایسنا شهردار افوس از برگزاری جشنواره مهر وطن در منطقه گردشگری شهر افوس خبر داد.

روح الله بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) در افوس اظهار کرد: روز جمعه – 25 اردیبهشت ماه- منطقه گردشگری سرچشمه میزبان اولین گردهمایی افوسی‌های سراسر کشور در قالب جشنواره  مهر وطن خواهد بود.

وی با اشاره به 27 رجب سالروز مبعث حضرت رسول(ص) افزود: بزرگداشت مبعث حضرت محمد (ص) یکی از اهداف این جشنواره است که به همین مناسبت برنامه‌های شاد و متنوعی برای روز برگزاری جشنواره مهر وطن در نظر گرفته شده است.

شهردار افوس افزود: تقویت باورهای ایرانی اسلامی، اشاعه و ترویج فرهنگ بومی سنتی، معرفی جاذبه‌های گردشگری توریستی زیارتی، ایجاد نشاط اجتماعی و بستر سازی جهت استفاده از استعداد و ظرفیت‌های همشهریان در ابعاد مختلف از دیگر اهداف این جشنواره است.

بابایی گفت: توسعه و تبلیغ فعالیت‌های اقتصادی جهت بالا بردن توان مالی شهر و هم‌چنین استفاده از نقطه نظرات و پیشنهادات شهروندان در جهت توسعه عمران و آبادانی شهر را نیز می‌توان از دیگر اهداف این جشنواره برشمرد.

وی تصریح کرد: این جشنواره از ساعت 14 تا 18 روز جمعه برگزار می‌شود، ولی با توجه به برپایی غرفه‌هایی هم چون مردم شناسی، پخت نان محلی، عسل و گیاهان دارویی و چندین غرفه دیگر در محل برگزاری جشنواره، مردم و همه گردشگران می‌توانند از فردا -پنج شنبه 24 اردیبهشت ماه تا روز شنبه از این غرفه‌ها بازدید کنند.

شهردار افوس اظهار کرد: از تمام هموطنان و هم چنین افوسی‌های ساکن در سراسر کشور دعوت می‌کنم در این جشنواره بزرگ شرکت کنند.

/ 1 نظر / 11 بازدید
مزاياي ايميل مارکتينگ براي وبلاگ شما

مزاياي ايميل مارکتينگ براي سايت يا وبلاگ شما:افزايش بازديد واقعي،کاهش رتبه در گوگل و الکسا،افزايش فروش،بازدهي بالا و سريع،صرفه جويي در هزينه و زمان http://www.alphasender.ir